Rada Szkoły 25.02.2016

Rada poświęcona organizacji dnia otwartego.

Ustalone sprawy:

1. Dzień otwarty zaczyna się o godz. 10:00, osoby odpowiedzialne za oprowadzanie, prowadzenie kawiarenki, szatni, parkingu, proszeni są o przyjście na godzinę 9:00.
  2. Osoby zapisane do pomocy przy kawiarence przynoszą jedzenie do kawiarenki.
  3. Podczas oprowadzania w niektórych salach będą nauczyciele, reprezentujący przedmiot:

Pani Madziuka- biologicznej , Pani Od Hiszpańskiego- Paradox , Pan Adam i RPG- Fnatic . P. Justyna- stoisko francuskie , Pan Krzysztof-informatyczna , Bruno i Maciek prezentują fizykę- w fundamentowej. Będzie przeznaczona również sala, w której znajdować się będą rodzice opowiadający o szkole z ich perspektywy.

4. Oprowadzanie trwa do 10:30, następnie są lekcje pokazowe i spotkanie dla rodziców. Osoby odpowiedzialne, za przygotowanie lekcji udają się do wyznaczonych klas.
  5. Zostali wyznaczeni szefowie grup: oprowadzania, parkingu, kawiarenki, sprzątania, szatni.

Lista, na którą osoby chętne do pomocy przy dniu otwartym mogą się zapisywać, zosatała wywieszona w holu. Przed dniem otwartym, każdy z szefów zorganizuje spotkanie organizacyjne

Nastepna rada 7 marca 16:30