Rada Szkoły 20.05.2014

Na dzisiejszej radzie zajęliśmy się piknikiem końcoworocznym.

Pani Premier rozpoczęła od poinformowania nas, że kontaktował się z Emilią Szczyt w sprawie zespołów, które ewentualnie mogłyby zagrać na pikniku (zespoły są raczej chętne, ale wszystko ma być jeszcze ustalane).

Piknik odbędzie się 13.06.2014 w piątek. Rozpoczyna się o godzinie 15.00.

Pierwszym punktem programu ma być otwarcie pikniku przez panią Ewę Korulską. Następnie zobaczyć będzie można obiecane w Łucznicy obecnym 3 klasom przedstawienie nauczycieli. Po czym wystąpi jeden z zespołów/artystów (nasz propozycje – jeszcze niepotwierdzone z samymi artystami: KCZ Fundamenty, zespół taty Jeremiego, p. Jurek Wajk (pani Agata powiedziała, że może się go spytać, czy zechce), Paulina Szczyt, p. Justyna (+zespół?)). Zobaczyć będzie można również najprawdopodobniej pokaz zorganizowany przez KMO. Pomiędzy występami artystów klasy będą robiły krótkie przedstawienia-kalambury (temat przewodni to SIÓDEMKA, jako że są to 7 urodziny Startowej). Ponadto zastanawialiśmy się nad pokazami sztuk walki. O godzinie 17.30 rozpocznie się aukcja, którą poprowadzą Julia Ziemba i Kuba Chrupek (jeśli się zgodzi). Po aukcji zjemy tort Startowej.

Poza wymienionymi wyżej rzeczami zamierzamy zająć się również:

• loterią
  • kawiarenką (Mikołaj Borowy, kawiarenka w Wonderlandzie, stoły, żeby można było usiąść i zjeść w Paradoxie)
  • plakatami o aukcji (Basia Kusińska)
  • ulotkami o pikniku (szczególnie dla sąsiadów)
  • ew. atrakcjami dla dzieci
  • zaproszeniem szkół z zespołu (kilka osób z klas 3)

Uznaliśmy za stosowne uwzględnić wersję zarówno na słoneczną, jak i deszczową pogodę. Dlatego w holu rozstawiona będzie scena – jeśli pogoda będzie słoneczna, przedstawienia odbędą się na zewnątrz, a w holu będą stały różne stoiska. Z kolei na wypadek deszczu przedstawienia można spokojnie przenieść na scenę w holu.

KOLEJNA RADA ODBĘDZIE SIĘ JUTRO (21.05.2013) na długiej przerwie (13.00-13.30) w celu doprecyzowania spraw dotyczących pikniku